Back to Top

Nieoficjalna strona klubu Nottingham Forest

Mecz Luton kontra Nottingham Forest wynik 1-1

Na obiekcie Kenilworth Road miał miejsce mecz pomiędzy Luton i Nottingham Forest zakończony wynikiem 1-1

W meczu 29. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Luton i Nottingham Forest, który odbył się 16 marca 2024 o godzinie 15:00 na stadionie Kenilworth Road, obie ekipy podzieliły się punktami po remisowym starciu zakończonym wynikiem 1-1. Nottingham Forest objęło prowadzenie już przed przerwą, jednak Luton zdołało wyrównać po zmianie stron, zapewniając emocjonujące widowisko dla kibiców.

Mecz pomiędzy Brighton kontra Nottingham Forest, wynik końcowy 1-0

Spotkanie Brighton vs Nottingham Forest zakończone wynikiem 1-0 dnia 2024-03-10 14:00

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Brighton i Nottingham Forest w ramach 28. kolejki Premier League był pełen emocji i napięcia. Spotkanie rozegrane na American Express Stadium zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Bramkę decydującą o wyniku zdobyli podopieczni trenera w 35. minucie, utrzymując prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, jednak to piłkarze Brighton sięgnęli po cenne trzy punkty.

Nottingham Forest - Liverpool 0-1

Mecz Nottingham Forest kontra Liverpool zakończony wynikiem 0-1

W meczu 27. kolejki Premier League pomiędzy Nottingham Forest a Liverpoolem, który odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie The City Ground, toczona była zacięta rywalizacja. Mimo starań obu drużyn, ostatecznie to Liverpool wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, jednak bramka zdobyta w drugiej połowie meczu zadecydowała o losach spotkania.

Aston Villa vs Nottingham Forest, wynik 4-2

Spotkanie między Aston Villa oraz Nottingham Forest zakończone wynikiem 4-2 dnia 2024-02-24 15:00 na stadionie Villa Park

W minioną sobotę na Villa Park odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy Aston Villa a Nottingham Forest. Gospodarze zwyciężyli rezultatem 4-2, zapewniając swoim kibicom niezapomniane widowisko. Spotkanie, które odbyło się 24 lutego o godzinie 15:00, przyniosło wiele bramek i niezwykłych emocji, pozostawiając fanów z utęsknieniem oczekujących na kolejne starcia w Premier League.

Mecz pomiędzy Nottingham Forest kontra West Ham, wynik 2-0

Spotkanie Nottingham Forest kontra West Ham, wynik końcowy 2-0

W ostatnim starciu Premier League na The City Ground drużyna Nottingham Forest pokonała West Ham 2-0. Mecz rozegrany w dniu 17 lutego o godzinie 15:00 czasu lokalnego zakończył się jednoznacznym zwycięstwem gospodarzy, którzy od samego początku narzucili swój rytm. Oto sprawozdanie z emocjonującego spotkania, które miało miejsce kilka dni temu.

Mecz Nottingham Forest - Newcastle zakończony wynikiem 2-3

Nottingham Forest - Newcastle, wynik spotkania 2-3

W sobotni wieczór na The City Ground odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Nottingham Forest oraz Newcastle, który zakończył się zwycięstwem gości 3-2. Spotkanie to odbyło się 2 dni temu, a emocje sięgnęły zenitu, kiedy obie drużyny remisowały 2-2 po pierwszej połowie. Premier League w kolejce 24 przyniosła wiele emocji, a kibice będą jeszcze długo wspominać ten pojedynek.

Mecz Nottingham Forest kontra Arsenal wynik meczu 1-2

Dnia 2024-01-30 19:30 odbyło się spotkanie Nottingham Forest - Arsenal zakończone wynikiem 1-2

W ostatnim meczu 22. kolejki Premier League drużyna Nottingham Forest podejmowała na własnym stadionie zespół Arsenalu. Spotkanie odbyło się 30 stycznia o godzinie 19:30 na The City Ground. Po zaciętej rywalizacji Arsenal zdołał pokonać gospodarzy 2:1, mimo że wynik na przerwę był remisowy 0:0. Mecz ten odbył się niecałe 9 dni temu, a my przynosimy Wam pełną relację z tego starcia.

Mecz pomiędzy Brentford - Nottingham Forest 3-2

Mecz Brentford - Nottingham Forest, wynik końcowy 3-2

Wczorajszy wieczór przyniósł niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Brentford i Nottingham Forest w ramach 21. kolejki Premier League. Spotkanie, które odbyło się na Gtech Community Stadium, było pełne zwrotów akcji i zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść gospodarzy. Po emocjonującym starciu, kibice mogli cieszyć się z widowiskowej rywalizacji i niezapomnianych chwil na boisku.

Newcastle - Nottingham Forest, wynik końcowy 1-3

Spotkanie Newcastle vs Nottingham Forest zakończone wynikiem 1-3 na stadionie St. James' Park

W dniu 26 grudnia 2023 roku na stadionie St. James' Park odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Newcastle i Nottingham Forest w ramach 19. kolejki Premier League. Po zaciętym starciu to drużyna Nottingham Forest wyszła zwycięsko, pokonując gospodarzy wynikiem 3-1. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1, jednak w drugiej części gry goście zdołali zdobyć kolejne bramki, ustalając tym samym wynik końcowy.