Back to Top

Nieoficjalna strona klubu Nottingham Forest

Mecz Nottingham Forest - Wolves 2-2

Spotkanie między Nottingham Forest i Wolves na stadionie The City Ground - końcowy wynik 2-2

W ostatniej kolejce Premier League drużyny Nottingham Forest i Wolves zderzyły się w emocjonującym starciu na The City Ground. Mecz zakończył się remisem 2-2, a obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu. Wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną rywalizację, a ostateczny rezultat nie pozostawił kibiców obojętnymi. Spotkanie to miało miejsce 13 kwietnia o godzinie 14:00, a jego efekty nadal budzą wiele emocji wśród fanów obu klubów.

Mecz Tottenham - Nottingham Forest zakończony wynikiem 3-1

Tottenham - Nottingham Forest, wynik spotkania: 3-1

Wczoraj, 7 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Tottenham i Nottingham Forest, w ramach 32. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy, choć na przerwę obie drużyny schodziły z remisem 1-1.

Nottingham Forest - Crystal Palace, wynik 1-1

Dnia 2024-03-30 15:00 na stadionie The City Ground odbyło się spotkanie Nottingham Forest vs Crystal Palace zakończone wynikiem 1-1

W środowy wieczór na The City Ground doszło do starcia pomiędzy drużynami Nottingham Forest i Crystal Palace w ramach 30. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, mimo że na przerwę goście schodzili z prowadzeniem 1-0. Mecz odbył się 30 marca o godzinie 15:00, a emocje na boisku trwały do ostatnich minut. Oto krótka relacja z tego starcia.

Mecz Luton kontra Nottingham Forest wynik 1-1

Na obiekcie Kenilworth Road miał miejsce mecz pomiędzy Luton i Nottingham Forest zakończony wynikiem 1-1

W meczu 29. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Luton i Nottingham Forest, który odbył się 16 marca 2024 o godzinie 15:00 na stadionie Kenilworth Road, obie ekipy podzieliły się punktami po remisowym starciu zakończonym wynikiem 1-1. Nottingham Forest objęło prowadzenie już przed przerwą, jednak Luton zdołało wyrównać po zmianie stron, zapewniając emocjonujące widowisko dla kibiców.

Mecz pomiędzy Brighton kontra Nottingham Forest, wynik końcowy 1-0

Spotkanie Brighton vs Nottingham Forest zakończone wynikiem 1-0 dnia 2024-03-10 14:00

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Brighton i Nottingham Forest w ramach 28. kolejki Premier League był pełen emocji i napięcia. Spotkanie rozegrane na American Express Stadium zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Bramkę decydującą o wyniku zdobyli podopieczni trenera w 35. minucie, utrzymując prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, jednak to piłkarze Brighton sięgnęli po cenne trzy punkty.

Nottingham Forest - Liverpool 0-1

Mecz Nottingham Forest kontra Liverpool zakończony wynikiem 0-1

W meczu 27. kolejki Premier League pomiędzy Nottingham Forest a Liverpoolem, który odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie The City Ground, toczona była zacięta rywalizacja. Mimo starań obu drużyn, ostatecznie to Liverpool wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, jednak bramka zdobyta w drugiej połowie meczu zadecydowała o losach spotkania.

Aston Villa vs Nottingham Forest, wynik 4-2

Spotkanie między Aston Villa oraz Nottingham Forest zakończone wynikiem 4-2 dnia 2024-02-24 15:00 na stadionie Villa Park

W minioną sobotę na Villa Park odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy Aston Villa a Nottingham Forest. Gospodarze zwyciężyli rezultatem 4-2, zapewniając swoim kibicom niezapomniane widowisko. Spotkanie, które odbyło się 24 lutego o godzinie 15:00, przyniosło wiele bramek i niezwykłych emocji, pozostawiając fanów z utęsknieniem oczekujących na kolejne starcia w Premier League.

Mecz pomiędzy Nottingham Forest kontra West Ham, wynik 2-0

Spotkanie Nottingham Forest kontra West Ham, wynik końcowy 2-0

W ostatnim starciu Premier League na The City Ground drużyna Nottingham Forest pokonała West Ham 2-0. Mecz rozegrany w dniu 17 lutego o godzinie 15:00 czasu lokalnego zakończył się jednoznacznym zwycięstwem gospodarzy, którzy od samego początku narzucili swój rytm. Oto sprawozdanie z emocjonującego spotkania, które miało miejsce kilka dni temu.

Mecz Nottingham Forest - Newcastle zakończony wynikiem 2-3

Nottingham Forest - Newcastle, wynik spotkania 2-3

W sobotni wieczór na The City Ground odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Nottingham Forest oraz Newcastle, który zakończył się zwycięstwem gości 3-2. Spotkanie to odbyło się 2 dni temu, a emocje sięgnęły zenitu, kiedy obie drużyny remisowały 2-2 po pierwszej połowie. Premier League w kolejce 24 przyniosła wiele emocji, a kibice będą jeszcze długo wspominać ten pojedynek.