Spotkanie pomiędzy West Ham i Nottingham Forest zakończone wynikiem 3-2 dnia 2023-11-12 14:00 na obiekcie London Stadium

W emocjonującym spotkaniu Premier League drużyna West Ham pokonała Nottingham Forest wynikiem 3-2. Mecz, który odbył się na London Stadium, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych momentów. Po pierwszej połowie wynik był remisowy, 1-1, ale w drugiej części gry West Ham zdołał zdobyć kolejne dwa gole, zapewniając sobie zwycięstwo. To był 12. mecz w sezonie, który odbył się 12 listopada 2023 roku o godzinie 14:00.

Relacja z Meczu

Na London Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy zespołami West Ham i Nottingham Forest, który zakończył się wynikiem 3-2 na korzyść gospodarzy.

Mecz rozpoczął się bardzo obiecująco dla drużyny gospodarzy, gdyż już w 3. minucie Lucas Paquetá wpisał się na listę strzelców, dając swojej drużynie prowadzenie. Zawodnicy Nottingham Forest nie zamierzali jednak poddawać się tak łatwo i w 44. minucie T. Awoniyi wyrównał stan meczu, ustalając wynik na przerwę na 1-1.

Druga połowa to prawdziwa rewelacja, w której to zespół gości objął prowadzenie po bramce A. Elangi w 63. minucie. Jednakże radość kibiców Nottingham Forest nie trwała długo, gdyż już 2 minuty później J. Bowen doprowadził do remisu.

Ostatnie minuty meczu były niezwykle emocjonujące, a ostateczny werdykt padł dopiero w 88. minucie, kiedy to T. Souček strzelił bramkę na wagę zwycięstwa dla West Ham, ustalając wynik na 3-2. Warto zauważyć, że obie bramki gospodarzy powstały przy asyście J. Ward-Prowse'a, który miał duży udział w sukcesie swojego zespołu.

Mecz nie obył się bez kartek, arbiter rozdał żółte kartki Vladimírowi Coufalowi oraz Mohammedowi Kudusowi z West Ham, a także Moussie Niakhaté oraz Anthony'emu Elandze z Nottingham Forest.

Pomimo wielu emocji to sędzia Michael Salisbury zdołał skutecznie prowadzić spotkanie, co przyczyniło się do jego sprawnego przebiegu.

Po emocjonującym starciu, West Ham czeka także niezwykle istotne mecze przeciwko Burnley, TSC Backa Topola i Crystal Palace. Z kolei Nottingham Forest zmierzy się z Brighton, Evertonem oraz Fulham.